offer image

Hej, dogonię lato! - pobyty do 5 dni

Zaplanuj dłuższy pobyt, a wypoczniesz prawdziwie! Zapraszamy na górskie wędrówki, rowery, relaks nad zalewem w Starej Morawie, odkrywanie pogranicza ziemi kłodzkiej, Śląska, Czech i Moraw.
  • 30% przedpłaty
  • BB – Śniadanie w cenie

Cena zawiera noclegi w komfortowym, klimatyzowanym pokoju, ze śniadaniami.

Zapraszamy do hotelowej restauracji, pubu oraz kręgielni. Oferujemy smaczne dania oraz bogaty wybór napoi i alkoholi. Przyjmujemy rezerwacje na kręgielnię oraz stoliki w restauracji: + 48 74 814 16 04

JEŚLI ŻYCZYCIE SOBIE PAŃSTWO FAKTURĘ, PROSIMY O DOSTARCZENIE DANYCH PODCZAS DOKONYWANIA REZERWACJI.

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości rezerwacji. Pozostałe 70% płatne na miejscu w hotelu: gotówką lub kartą kredytową. Bezpłatna anulacja do 3 dni przed datą przyjazdu. W przypadku rezerwacji dokonywanych na krócej niż 3 dni przed przyjazdem bądź anulacji na krócej niż 3 dni przed przyjazdem, zaliczka przepada. W przypadku braku możliwości ugoszczenia Państwa w związku z wprowadzeniem rządowych restrykcji związanych z Covid-19, zaliczka zostanie zwrócona lub wystawimy voucher o równoważnej wartości z możliwością wykorzystania go na pobyt w Hotelu Stronie w przyszłości.
Zwierzęta

Koszt pobytu pupila wynosi 40 zł/doba

Dzieci

Dzieci do 3 lat śpią bezpłatnie na łóżku z rodzicami lub we własnym łóżeczku turystycznym.

Parking

Posiadamy własny monitorowany plac parkingowy bezpośrednio przy hotelu. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony.

Sprawdź nasze wyjątkowe oferty dopasowane do Ciebie
Pokaż na mapie